Buradasınız:Anasayfa » Araçlar » Profilime Kim Baktı?

Profilime Kim Baktı?

Profilime Kim Baktı?

Profilime Kim Baktı?

Profil Uygulaması?:

Profil uygulaması günümüzün  takipcileri tarafından şu sıralar en popüler konu haline geldi. Ne yazık ki  profilinize
giriş yapanları görme, görmek gibi bir çok dolandırıcı, sahtekar ve bu sayede para kazanan bir çok firma iş üstünde. Profil uygulaması sadece sizlerin hesaplarını çalmak ve üstünüzden para kazanmak amaçlı açılmış bir uygulama sistemidir. Profilinize girenleri asla göremezsiniz, ve böyle bir uygulama ne yazık ki yoktur. Facebook ile anlaşmalı olan Trend Micro firması açıklamasın da: Bu tür uyğulamaların tamamen yalan olduğunu ve profilinize kimin girdigini ne yaptığını asla bu bilğilerin öğrenmesinin imkansız olduğunun altını çiziyor. Facebook üzerinden dolandırılan, çalınan hesapların haddi hesabı yok ve bu sayede maddi gelir kazanan hacks.mit.edu firmasının kredi kartı ile Profil uygulamalarını gösteren bir sistemin iddasını ortaya attı ne yazık ki bir çok Facebook kullanıcısının hesaplarını ele geçirerek veyahut Kredi kartı ile işlem yaptırarak maddi gelir, yüksek kazanç elde etti.

 

Facebook ana sayfasında bulunan Profil araçları kısmında yanıltıcı işlemler gösteren bazı Hack firmaları Facebook üyelerinin üzerinden hala para kazanmaya devam ediyor, Profil uygulama ayarlarını o kadar gerçekci yapanlar var ki bazen ben bile inanasım geliyor böyle şeylere aslında işin aslı öyle değil. Profil araçları Facebook’un kendi uygulaması değildir, Profil araçları programını gören kişiler oradaki kişileri burada profiline baktı diye gösteriyor. Hatta bir grup ismini tam olarak hatırlamıyorum bu kişilerin gerçek kimliğini ve yalanlarını ortaya çıkardı.

 

Facebook ana sayfası üzerinden Uygulamalara girin Facebook kendi evrensel web sitesinde gösterdiği uygulamalar dışın da hiç bir uygulamaya kanmayın, bu tür uygulamalar sizin üstünüzden maddi gelir elde etmek için kullanılan spam virüsleridir. Bu tür uygulamalar sizlerin başka bilmediğiniz sitelere tıklayarak gelişen ve kendi arkadaşlarınıza da virüs/spam’ı bulaştırmış oluyorsunuz onlarda sizin hatanız yüzünden nasiplerini alıyorlar. Bu yüzden Bilgisayarınızın güvenlik ayarlarını ve gerekirse en iyi virüs programını bilgisayarınıza yüklemeniz gereklidir.

Bir önceki yazımız olan ” Nasıl Reklam Yapabilirim? ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar (1)

Yorum Yaz

*

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön